Markalı tişörtler sayesinde markalaşma sağlama

Marka tişörtleriyle ilgili bir çok makale var ama markalı tişörtlerin reklam gücünü tartışan makale nadiren görürüz. Bu pamuklu tişörtler her renk tonunda olabilir ve tişörtün önüne veya arkasına, isim ya da logo eklenebilir. Toplu olarak satın alındığında epey ucuzdur. Çalışanlardan müşterilere kadar herkese verilebilir. Yeni kurulmuş şirketlerden kurumsallaşmış şirketlere kadar her şirket bu pazarlama yöntemini kullanabilir.

Bu yönteme her işletme yatırım yapabilecek güçtedir. Ayrıca etkili bir yöntem midir? evet etkilidir.

Tişörtlerin markanız veya şirketiniz üzerindeki olumlu etkilerine isterseniz biraz daha yakından göz atalım.

İyi pazarlama

tişörte basacağımı sembolün bir derin bir felsefi anlamı olması hem genç ve taze fikirli gençleri bünyenize katmanızı sağlar hem de iyi bir pazarlama yöntemidir.

Müşterilerinize çekilişle veya kampanyayla verdiğiniz hediyeleri bir düşünün. Verilen hediyeleri markalı ürünlerinizle desteklemelisiniz. Kupalar, kalemler, tişörtler, müşterinin hediyeleri nereden aldığını hatırlatacaktır. Bir hediye vermiyorsanız sadece bir ağ oluşturmaya çalışıyorsanız bile, markalı bir tişört giydiğiniz zaman, insanların zihninde kartvizitiniz kadar iz bırakacaktır.

Takım ruhunu teşvik edin 

Sizin branşınızda olan bir şirketin instagram hesabına bir bakın. Markalı tişörtler giyerek toplanmış bir takım çalışanın neşeli fotoğraflarını göreceksiniz. Bu fotoğrafları çekerken mutlu görünüyorlar. Bu fotoğraf o şirkette çalışmanın nasıl hissettirdiğini simgeler.

Bir tişörtün özellikleri

Tişörtler rahattır. Tişörtleri giymek ve çıkarmak kolaydır. Her iklim için kullanışlıdır ve serinletme özelliği vardır. Bir tişört giyerseniz, takım elbise ve başka tür kıyafetlerden daha doğal görünürsünüz. Bu sebeple iş yerinde tişört giymek takım çalışmasına yardımcı olur.

Kendi marka çizginizi tasarlamaya hazır mısınız?

Bu yazıyı okuduktan sonra markalı tişört basmaya karar verdiyseniz, başlangıçta uygulamanız gereken kurallara bir göz atalım.

-Gömleklerin yüksek kalitede olmasına dikkat edin. Bu pazarlama yöntemi işiniz için bir yatırımdır. Hiçbir işletmeci 2-3 yıkamadan sonra solan gömleklerle dünyaya kendini tanıtmak istemez.

-Sıradan bir şirket logosundan daha farklı bir logo istiyorsanız bir grafik tasarımcıya ihtiyacınız olabilir. internette freelance çalışan grafik tasarımcıları bulabilirsiniz.

-Baskı yönteminizi seçin. Eğer çoklu baskı yapacaksanız seligrafi baskı kullanmanızı tavsiye edilir. Çünkü seligrafi baskı hem dayanıklıdır hem de ekibiniz için çoklu sipariş verirseniz zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: