Ripple nedir ripple nasıl alınır ripple nereden alınır ?

Kripto paraların değişen dünyasında ripple zaten çoktan kendi yerini almıştı. Ripple’ın kısa adı xrp’dir Ama son zamanlarda ripple’ı meşhur eden şey analistlerin güçlü bir ağda kurulması sebebiyle gelecek vaat etmesi yönündeki açıklamarı ve Ripple’ın rekor hızda transferlerin olmasına izin vererek nakit paranın akışını hızlandırmasıdır ve bunun için çok az ücret talep etmesidir. Ripple’ın arkasındaki bu yenilikçi teknoloji, ripple’ın 12 aralık 2017’de %4300 artmasına sebep olmuştur. Peki ripple nasıl alınır. Diğer kripto paralar gibi ripple’da çeşitli borsalarda  bulunur.

Kraken’de ripple nasıl alınır

Kraken, ripple satın alabileceğiniz başka bir kripto değişim yeridir. Ripple satın almak için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için kraken sitesine kaydolmanız yeterli. Doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra talimatları yerine getirin Bunlardan sonra artık giriş yapabilirsiniz. Hesabınıza para yatırın ve ripple alabilmek için bitcoin satın alın.  bitcoin’i satın almak için sipariş vermeniz yeterli olacaktır. bitcoin aldıktan sonra bitcoin’i kullanarak ripple satın alabilirsiniz.

Gatehub’da ripple nasıl alınır

Diğer borsalarda da olduğu gibi Gatehub’dan ripple alabilmeniz için Gatehub sitesini ziyaret etmeniz ve hesap oluşturmanız gerekmektedir. E-posta doğrulaması şekliyle kolayca hesabınızı oluşturabilirsiniz. Oturum açıldıktan sonra sizden kimliğinizi doğrulamanız istenecek ve sizden bir miktar depozite ücreti isteyeceklerdir. Bu depozite ücreti bir seferliktir. Bu ücreti ödedikten sonra direkt ripple almaya başlayabilirsiniz.

Ripple’ satın alabileceğiniz diğer borsalar ise şöyle: CoinOne, Bitso, Coincheck, Korbit, Bitbank, Qryptos, BTCXIndia, Bitsane

 

Comments
  1. mahmut

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: