Verge coin nedir nasıl alınır nereden alınır ?

Önce verge nedir ona bakalım

Verge, kullanıcılarını tamamen anonim ve özel bir noktada toplayan bir kripto paradır.

Bitcoin merkezi olmayan bir ağ sistemi oluşturmayı başarırken, verge bunu tamamen anonim yapmanın peşinde.  Verge kullananlar iz bırakamaz ve verge kullanıcıları tamamen anonim bir şekilde işlem yapabilir. Peki bu nasıl mümkün oluyor. Verge, IP adresi ve coğrafi konum gibi kişisel verileri gizleyen Tor ve I2P gibi hizmetlerin üzerine kurulmuş oldukça gelişmiş bir blockchain teknolojisini uyguluyor. RSK teknolojisinin uygulanması ile Verge, kullanıcıların  gizliliğini koruyarak akıllı sözleşme işlevselliği sunacak ve böylece bu iki özellik birleştirilerek pazardaki tek kripto para olabilme potansiyeline sahip olacak.

Neden anonim kalmak için sadece vpn kullanılmıyor

Çünkü vpn kullanılarak sadece bağlantıyı şifreleme sadece vpn sağlayıcısına aittir. Bu durumda vpn sağlayıcısına güvenmek zorunda kalırsınız. Ama verge ile 3.bir şahisa güven duymanız gerekmez.

Verge nasıl planlandı 

Verge, % 100 açık kaynaklı bir projedir ve The Verge Community, yeni özellik uygulamaları ile ilgili olarak yapılan tüm kararların herhangi birinde ve içeriğinde yer almaktadır. Verge, temel bir geliştirme ekibinin XVG’nin mevcut temellerini iyileştirmek için sürekli çalışmaktadır.

Verge coin nasıl alınır

Verge coini balance üzerinden bitcoinle takas ederek satın alabilirsiniz.

Comments
  1. mahmut

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: