Neblio(Nebl) coin nedir Değerlenir mi ?

Neblio coin, açık kaynak kodlu ürünleri ve hizmetleri işletmelerin değerlerini elde etmek için neblio blockchain ağından tasarlar ve geliştirir.  Neblio coin şubat 2017’de kamuya açıklandı ve neblio coinlerin satışı başlandı.  Windows, MacOS ve Linux gibi gui cüzdanlar ilk günden kullanıma başlayabildi. Neblio’nun açık kaynak kodu github’da kamuya açıktır. Neblio’nun açıklamasına göre, iş alım sürecinde, C ++, .NET, Python veya gelişmiş API uygulamalarında yılların deneyimine sahip üst düzey geliştiriciler işe alınıyor.

Neblio, cüzdan uygulamasını yaptıktan sonra Electrum tabanlı cüzdanları çıkarmayı planlıyor. lite wallets olarak bilinen bu cüzdanlar electrum tabanalı bu cüzdanlar, neblio cüzdanlar üzerinde çeşitli avantajlar sağlar.

Electrum cüzdanları,  bulutta çalıştırılan sunucuların yapması gereken normal işlemlerin çoğunu cüzdana yıkar ve onları çalıştırmak için bilgisayarınızda daha hızlı, genellikle daha güvenli ve çok daha hafif hale getirir.

Neblio coinin android ve ios uygulamaları da mevcut. Bu uygulamalar sayesinde her yerde ve her zaman neblio coinlerini kontrol edebilir, satın alabilir veya satabilirsiniz. Neblio, Raspberry Pi ve  Docker cüzdanlarını destekleyeceğini açıkladı.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: